Contactgegevens

Klik hier voor het Contactformulier

Adressen

Marekerk (bezoekadres)  |  Marehuis (tevens postadres van de Marekerk)
Lange Mare 48 |  Oude Vest 61
2312 GS Leiden      |  2312 XS Leiden
T. 071-5121208 |  T. 071-5120722

Wijkgebouw het Marehuis grenst aan de Marekerk en is via een interne route vanuit de kerk te bereiken.

Contactpersonen

Predikant

Ds. Ton Jacobs
T. 071-8870207
E. Jacobs@marekerk.nl

Ouderling scriba
...
E. marekerk@gmail.com

Scribaat (uitvoerend)
Willemien van Dijk
E. marekerk@gmail.com

Algemeen postadres
Marekerk
p/a Oude Vest 61
2312 XS Leiden

Beheer en verhuur
Peter Breedijk
T. 071-5149636
M. 06-57721473
E. info@hooglandsekerk.com



Rekeningnummer

Rekeningnummer NL62 INGB 0001 7202 66 t.n.v. Protestantse Marekerkgemeente

 

Overige e-mailadressen
 

Alphacursus

alphacursus@marekerk.nl

Alphadiensten

alphadiensten@marekerk.nl

Bijbelkringen

bijbelkring@marekerk.nl

Jeugdwerker

jeugdwerkermarekerk@gmail.com

Marekidz

marekidz@marekerk.nl

Meeleefmail

jacobs@marekerk.nl

Muziekcommissie

muziek@marekerk.nl

Ontdek de bijbel

ontdekdebijbel@marekerk.nl

Penningmeester

penningmeester@marekerk.nl

Preekbeurten

pb.marewijk.leiden@gmail.com

Redactie Mare48

mare48@marekerk.nl

Redactie weekbrief

weekbrief.marekerk@gmail.com

Roemeniëcommissie   

roemenie@marekerk.nl

Vertrouwenspersoon   

vertrouwenspersoon@marekerk.nl

Webbeheer

cbmkapp@gmail.com

Wijkdiaconie

diaconie@marekerk.nl